Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament La Fantana

Număr anunț
DA40616099
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
Cod CPV
41110000-3 · Apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.417 RON
Valoare atribuită
12.417 RON
Data publicării
12.06.2026 11:15
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.417 RON

din 12.417 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.