Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Neopreol 2,5mg/5mg/g-ung. x 40g-Antibiotice RO COMBINATII
- Număr anunț
- DA40603715
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.568,42 RON
- Valoare atribuită
- 10.568,42 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 10:14
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.568,42 RON
din 10.568,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro