Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instrumente Ligasure
- Număr anunț
- DA40598022
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33910000-2 · Instrumente si articole pentru disectie patologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 13:54
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.100 RON
din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro