Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet hamace

Număr anunț
DA40928686
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39525000-8 · Diverse articole textile confectionate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.299,58 RON
Valoare atribuită
1.299,58 RON
Data publicării
03.08.2026 14:05
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.299,58 RON

din 1.299,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.