Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete autocolante informare PNRR aferent proiectului “Asig. de sist.TIC in U.A.T. Com. Coc. Colt"

Număr anunț
DA40927923
Autoritate contractantă
COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
Furnizor / câștigător
ELIPSO DESIGN SRL (CUI RO21495107)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104 RON
Valoare atribuită
104 RON
Data publicării
03.08.2026 13:21
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104 RON

din 104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.