Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI IMPREJMUIRE TEREN - GARD SI POARTA CASA MORTUARA IN SAT POIANA NEGRI
- Număr anunț
- DA40617222
- Autoritate contractantă
- COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
- Furnizor / câștigător
- STELIN BUCOVINA S.R.L. (CUI 36675050)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.660 RON
- Valoare atribuită
- 255.660 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 12:01
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255.660 RON
din 255.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro