Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie acumulator Varta SLI 12V 85 Ah

Număr anunț
DA40938427
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
LINŢOIU ION-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20164423)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,74 RON
Valoare atribuită
991,74 RON
Data publicării
04.08.2026 16:32
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,74 RON

din 991,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.