Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de asigurare a autovehiculelor

Număr anunț
DA40938415
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.029,28 RON
Valoare atribuită
18.029,28 RON
Data publicării
04.08.2026 16:27
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.029,28 RON

din 18.029,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.