Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATAT PENTRU AUTOTURISME

Număr anunț
DA40937865
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE TULCEA (CUI 3429350)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,07 RON
Valoare atribuită
52,07 RON
Data publicării
04.08.2026 15:15
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,07 RON

din 52,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.