Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIOVIG 100MG/ML 1FL X 50ML (IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA)

Număr anunț
DA40937642
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.760 RON
Valoare atribuită
19.376 RON
Data publicării
04.08.2026 14:58
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.376 RON

din 18.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.