Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFUZOARE / PERFUZOR CU AC PLASTIC CU LUER-LOCK HELP/ TRUSA PERFUZIE CU AC PLASTIC SV3 🏥

Număr anunț
DA40938167
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
04.08.2026 15:42
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.