Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie, diverse

Număr anunț
DA40937329
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI RO30832678)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.004,50 RON
Valoare atribuită
5.004,50 RON
Data publicării
04.08.2026 14:38
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.004,50 RON

din 5.004,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.