Ofertă acceptată Cumpărare directă

ENDLESS PAH.CARTON 4 OZ 50BUC

Număr anunț
DA40937564
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic "PAUL DIMO" GALATI (CUI 3126667)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,70 RON
Valoare atribuită
12,70 RON
Data publicării
04.08.2026 14:53
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,70 RON

din 12,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.