Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA40936901
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
EMIGAB SRL (CUI RO15369198)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,85 RON
Valoare atribuită
294,85 RON
Data publicării
04.08.2026 14:12
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,85 RON

din 294,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.