Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor Smart LG

Număr anunț
DA40937713
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
NEO TRADING INVEST SRL (CUI 18737901)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.495 RON
Valoare atribuită
12.495 RON
Data publicării
04.08.2026 15:04
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.495 RON

din 12.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.