Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HEXID x 1 L - Dezinfectant antiseptic pentru tegumente (cu pompiță)
- Număr anunț
- DA40937332
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 14:38
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro