Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA40938128
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,21 RON
Valoare atribuită
642,21 RON
Data publicării
04.08.2026 15:38
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,21 RON

din 642,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.