Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 5, Intel Core i3-14100 pana la 4.7GHz, 8GB, SSD 256GB,

Număr anunț
DA40938194
Autoritate contractantă
Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,47 RON
Valoare atribuită
1.983,47 RON
Data publicării
04.08.2026 15:45
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
04.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,47 RON

din 1.983,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.