Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII PARDOSELI CLASE SC. VRANESTI( STRUCTURA VALEA CORBULUI) COM CALINESTI
- Număr anunț
- DA40938530
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
- Furnizor / câștigător
- ADAC ELPIS CONSTRUCŢII SRL (CUI 38117416)
- Cod CPV
- 45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.426,45 RON
- Valoare atribuită
- 15.426,45 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 18:03
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 18:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.426,45 RON
din 15.426,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro