Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe frontala Uscator de rufe
- Număr anunț
- DA40937576
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- NEO TRADING INVEST SRL (CUI 18737901)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.319 RON
- Valoare atribuită
- 89.319 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 14:54
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.08.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.319 RON
din 89.319 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro