Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator xerox imprimanta A4 80g 80gr 80 g gr mp gr/mp g/mp 500 coli/top
- Număr anunț
- DA40946901
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALESTI (PRIMARIA COMUNEI BALESTI)(CONSILIUL LOCAL BALESTI) (CUI 4898797)
- Furnizor / câștigător
- DOVALI SRL (CUI RO5446250)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 08:22
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.220 RON
din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro