Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 1,1% sub estimat

Implementare soluție software integrate si interoperabile cu aplicabilitate clinica si non clinica in cadrul proiectului "DIGITALIZAREA SPITALUL DE PSIHIATRIE GĂTAIA"

Număr anunț
CAN1172560
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920.591,82 RON
Valoare atribuită
1.900.000 RON 1,1% sub estimat
Data anunțului
10.08.2026 09:05
Anunț de participare
CN1092688

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Clarificări & decizii (2)

  • 02.06.2026 13:36
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    În urma publicării anunțului de participare nr. CN1092688/20.05.2026 și ca urmare a adresei ANAP nr. 5190/5964/25.05.2026/CN1092688/DGEDACMISP, Autoritatea Contractantă emite prezenta Clarificare din oficiu.
    Clarificare din oficiu
  • 29.05.2026 12:25
    Notificare
    Conform document atasat
    Notificare

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.900.000 RON

din 1.920.591,82 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 20.591,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.