Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 20 L, sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA40959486
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465 RON
Valoare atribuită
1.465 RON
Data publicării
07.08.2026 13:10
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465 RON

din 1.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.