Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de arhivare documente

Număr anunț
DA40960546
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
CENTRUL GENERAL DE ARHIVARE SRL (CUI RO25479783)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.958,68 RON
Valoare atribuită
4.958,68 RON
Data publicării
07.08.2026 15:08
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.958,68 RON

din 4.958,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.