Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 bucata refulator cf oferta

Număr anunț
DA40960910
Autoritate contractantă
Comuna Padina (CUI 4299470)
Furnizor / câștigător
GARDENDAN S.R.L. (CUI 43921416)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,12 RON
Valoare atribuită
2.066,12 RON
Data publicării
07.08.2026 17:48
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,12 RON

din 2.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.