Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nitronal (Nitroglycerinum) 1mg/ml x 10ml, cutie x 10fiole

Număr anunț
DA40958619
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL (CUI RO12498)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165,50 RON
Valoare atribuită
1.165,50 RON
Data publicării
07.08.2026 12:16
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165,50 RON

din 1.165,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.