Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole de papetarie

Număr anunț
DA40959794
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (CUI 4410704)
Furnizor / câștigător
ROMCLASIC SRL (CUI RO13962074)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438,84 RON
Valoare atribuită
438,84 RON
Data publicării
07.08.2026 13:32
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438,84 RON

din 438,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.