Ofertă acceptată Cumpărare directă

4DRYFIELD Pudra hemostatica -previne adeziunile 3 gr/Aplicator pudra pentru chirurgie laparoscopica

Număr anunț
DA40954070
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL (CUI 35671513)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.575 RON
Valoare atribuită
7.575 RON
Data publicării
06.08.2026 15:21
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.575 RON

din 7.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.