Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 32,0% sub estimat
Lavete
- Număr anunț
- DA40960177
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39542000-3 · Carpe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2026 14:06
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.550 RON
din 3.750 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.