Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIPE GUEDEL 3-200b; 4-200b; 5-200b.
- Număr anunț
- DA40957465
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 11:05
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro