Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUSA STERILA PENTRU CAMERA LAPAROSCOP / ENDOSCOP

Număr anunț
DA40957407
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.073,25 RON
Valoare atribuită
1.073,25 RON
Data publicării
07.08.2026 11:03
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.073,25 RON

din 1.073,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.