Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE USI PLIANTE CRESA NR. 4

Număr anunț
DA40957757
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
PROFOSERV SRL (CUI 15409381)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
07.08.2026 11:24
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.