Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Solutie cu pulverizator impotriva acarienilor Aroxol, INSECTICID PLOSNITE DE PAT 500 ML
- Număr anunț
- DA40959522
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- MEGA CROMMETAL IMPEX SRL (CUI RO12720684)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,48 RON
- Valoare finală
- 940,48 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 13:12
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.