Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXECUTIE LUCRARI: “Modernizarea sistemului de iluminat public stradal, in sat Lunca Mărcușului
- Număr anunț
- DA40958317
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBARLAU (CUI 4404575)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
- Cod CPV
- 34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.460,40 RON
- Valoare atribuită
- 756.460,40 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 11:57
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756.460,40 RON
din 756.460,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro