Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit trusa medicala 0601 !!! super oferta
- Număr anunț
- DA40956869
- Autoritate contractantă
- Comuna Birnova (CUI 4540690)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,68 RON
- Valoare atribuită
- 243,68 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 10:31
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
243,68 RON
din 243,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro