Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de exploatare, mentenanța și monitorizare stația de producere oxigen medicinal
- Număr anunț
- DA40961512
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI (CUI 4541521)
- Furnizor / câștigător
- GB INDCO S.R.L. (CUI RO10421821)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.800 RON
- Valoare finală
- 268.800 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 08:41
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.