Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eticheta autocolant PVC

Număr anunț
DA40961570
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Furnizor / câștigător
BUCOVINA ART CONSULT S.R.L. (CUI RO37086486)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825 RON
Valoare atribuită
825 RON
Data publicării
10.08.2026 08:46
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825 RON

din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.