Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele

Număr anunț
DA40946736
Autoritate contractantă
COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
Furnizor / câștigător
CRIS ROM SRL (CUI RO8767450)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.789,26 RON
Valoare atribuită
4.789,26 RON
Data publicării
06.08.2026 08:01
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.789,26 RON

din 4.789,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.