Ofertă acceptată Cumpărare directă

anvelope microbuz scolar electric

Număr anunț
DA40960878
Autoritate contractantă
Comuna Farcasele (CUI 4491334)
Furnizor / câștigător
AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.079,32 RON
Valoare atribuită
2.079,32 RON
Data publicării
07.08.2026 17:26
Termen limită
13.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.079,32 RON

din 2.079,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.