Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CURATARE,IGENIZARE SI COMPLETARE CU FREON aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA40956617
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- COMPLET SERVICE SRL (CUI RO15218020)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.155 RON
- Valoare atribuită
- 2.155 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 10:16
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.155 RON
din 2.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro