Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INSTALATIE INCALZIRE

Număr anunț
DA40962761
Autoritate contractantă
LICEUL DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI (CUI 3373314)
Furnizor / câștigător
ROCA INSTAL PROJECT S.R.L. (CUI 38921410)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
10.08.2026 10:06
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.