Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale adminsitrative pentru Muzeul Olteniei

Număr anunț
DA40962833
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI RO21121536)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
974,90 RON
Valoare atribuită
974,90 RON
Data publicării
10.08.2026 10:11
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

974,90 RON

din 974,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.