Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de formare profesionala

Număr anunț
DA40955239
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA SURDILA GAISEANCA (CUI 4874674)
Furnizor / câștigător
LECTOFORM TRAINING S.R.L. (CUI 47904396)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
07.08.2026 08:40
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.