Ofertă acceptată
Cumpărare directă
22000000-0 Imprimate si produse conexe 22800000-8 Registre, registre contabile, clasoare, formulare
- Număr anunț
- DA40959661
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SEGITO MÁRIA" MIERCUREA CIUC (CUI 4245984)
- Furnizor / câștigător
- F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.433,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.433,67 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 13:22
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.433,67 RON
din 1.433,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro