Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hektoen Agar;EMB levin;Agar Nutritiv
- Număr anunț
- DA40946770
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO35611503)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,30 RON
- Valoare atribuită
- 136,30 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 08:06
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,30 RON
din 136,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro