Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE ADV 1538111 LOT 2 UM 01459 MEDGIDIA si UM 01456 CRAIOVA
- Număr anunț
- DA40960093
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.145,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.145,93 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 13:57
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.145,93 RON
din 4.145,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro