Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lenovo M920t Tower, Intel Core i5-9500, 16GB DDR4, 512GB SSD, WIN10OEM
- Număr anunț
- DA40960064
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI RO15951489)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.603,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.603,31 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 13:55
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.603,31 RON
din 1.603,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro