Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reautorizare/revizie periodica la: cazane cu P< 400 kW

Număr anunț
DA40959547
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Nr. 2 (CUI 4837889)
Furnizor / câștigător
HEAT INSTAL SRL (CUI 23862510)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
07.08.2026 13:14
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.