Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare agent termic si apa geotermala pentru asigurarea functionarii Parcului Acvatic si centrului de relaxare Calimanesti
- Număr anunț
- SCN1044733
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- GEOTHERM DISTRIBUTION S.A. (CUI 29948360)
- Cod CPV
- 09300000-2 · Electricitate, incalzire, energie solara si nucleara (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305.306,40 RON
- Valoare atribuită
- 305.306,40 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1020422
- Termen limită
- 19.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOTHERM DISTRIBUTION S.A. CUI 29948360
Valoare atribuită
305.306,40 RON
din 305.306,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro