Atribuită
Anunț de participare
Achiziție încărcător frontal telescopic
- Număr anunț
- SCN1044723
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
- Furnizor / câștigător
- WYLZE LOGISTIK SRL (CUI 11021882)
- Cod CPV
- 34144710-8 · Incarcatoare cu roti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.000 RON
- Valoare atribuită
- 251.971,38 RON
- Data publicării
- 31.05.2019 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1019935
- Termen limită
- 11.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050443
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- DUAE.xml.p7m
- FisaDate_DF1050443.pdf
- Formulare încărcător telescopic.docx.p7m
- Instrucțiuni.pdf.p7m
- Model_contract.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WYLZE LOGISTIK SRL CUI RO 11021882
Valoare atribuită
251.971,38 RON
din 252.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro